Nakupujte ONLINE!

Zľavové programy

Vernostný program

PDF stiahnuť registračný formulár (PDF)

 

Prináša rôzne zľavy závisiace od druhu tovaru, výrobcu a výšky ročného odberu. Zľavy môžu dosiahnuť výšku až 20%.

Zľavy sú poskytované individuálne a vyhradzujeme si právo na ich zmenu podľa vlastného uváženia.

Pri tomto programe nie sú povinné propagačné povinnosti voči našej firme. Toto je dobrovoľné a budeme si to vážiť.

 

Zaradenie do programu.

Ak ešte nie ste registrovaný užívateľ e-shopu, tak postupujte ako pri klasickej registrácií. Vyplňte požadované údaje a do poznámky napíšte, že chcete byť zaradený do vernostného programu. Ak už ste registrovaný užívateľ a máte záujem o tento program, tak nám napíšte na info@motogregyplyn.sk a do predmetu správy napíšte "Vernostný program".

Obe registrácie vybavujeme do 24 hod. Potom by ste mali obdržať potvrdzujúci e-mail, v ktorom budú aj rozpísané výšky Vašich zliav. Ak tento e-mail neobdržíte v spomínanej dobe, neváhajte a kontaktujte nás telefonicky.

 

 

Jazdecký program

PDF stiahnuť registračný formulár (PDF)

 

Jazdecký program prináša ešte lepšie podmienky ako vernostný program, ale ako to už býva, s výhodami prichádzajú aj povinnosti ako napr. propagácia našej firmy, poskytnutie fotografií, testovanie výrobkov a pod.

Výška zľavy a všetky podmienky budú dohodnuté individuálne podľa dosiahnutých výkonov, cieľov do budúcna, nadšenia pre šport a mnoho iných faktorov, ktoré sú spomenuté v registračnom formulári.

Zľavy sú poskytované iba na diely pre vlastné použitie preto je nutné pri registrácií uviesť typ svojho motocykla.

 

Zaradenie do programu.

Zašlite nám e-mail aj s vyplneným formulárom na info@motogregyplyn.sk a do predmetu správy napíšte "Jazdecký program". Následne by ste mali obdržať e-mail (do 24 hod.), v ktorom bude potvrdenie o prijatí Vašej žiadosti. Ak e-mail neobdržíte v spomínanej dobe, tak neváhajte a kontaktujte nás telefonicky.

Keďže sa jedná o osobitne dohodnuté podmienky, čas kedy budete zaradený do tohto programu môže byť rôzny. Všetko bude závisieť na vzájomnej dohode.

 

 

Obchodný program

PDF stiahnuť registračný formulár (PDF)

 

Program určený pre firmy alebo živnostníkov.

Ak máte obchod alebo poskytujete servis a predávate výrobky konečnému spotrebiteľovi, tento program je pre Vás najvhodnejší. Výška zliav závisí od celkového ročného odberu, druhu tovaru (náhradné diely, oleje, chrániče...) a celkovej spolupráce.

 

Zaradenie do programu.

Zašlite nám e-mail aj s vyplneným formulárom na info@motogregyplyn.sk a do predmetu správy napíšte "Obchodný program". Následne by ste mali obdržať e-mail (do 24 hod.), v ktorom bude potvrdenie o prijatí Vašej žiadosti. Ak e-mail neobdržíte v spomínanej dobe, tak neváhajte a kontaktujte nás telefonicky.

Keďže sa jedná o osobitne dohodnuté podmienky, čas kedy budete zaradený do tohto programu môže byť rôzny. Všetko bude závisieť na vzájomnej dohode.